👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد پروژه روستای عنصرود

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد پروژه روستای عنصرود

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 73 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

پروژه روستای عنصرود

مرحله اول: مطالعات پايه و تشخيص وضعيت موجود

1 - 1 - پيشينه و زمينه

1- 1 – 1 – بررسي اجمالي موقعيت سياسي و جغرافيايي

روستا و پيشينه تاريخي آن

موقعيت سياسي:

استان آذربايجان شرقي با حدود 47821 كيلومتر مربع وسعت در بين استانهاي ارديبل، زنجان ، آذربايجان غربي، قرار دارد. جمهوريهاي آذربايجان،‌ارمنستان و نخجوان سه كشوري هستند كه در شمال استان آذربايجان شرقي قرار دارند. مركز استان شهرستان تبريز است كه تا تهران 597 كيلومتر فاصله دارد .   بلندترين نقطه استان قله سبلان است كه 4844 متر ارتفاع دارد در حاليكه كنار رودخانه ارس فقط 100 متر از سطح دريا بلندي دارد .

به لحاظ كوهستاني بودن، عرض جغرافيايي بالا، تأثير درياهاي خزر - سياه - مديترانه، و … آب و هواي استان سرد تا معتدل همراه با بارش فراوان است. معهذا نواحي كم ارتفاع شمال استان هواي گرم دارد .

به لحاظ موقعيت جغرافيايي پوشش گياهي در استان متنوع و گسترده است . فرهنگ مردم آذربايجان شرقي مجموعه اي از سنت هاي ديرين و باستاني است و مردم اين استان به زبان تركي آذري تكلم مي نمايند. كشاورزي، دامداري، باغداري و صنايع معدني و ماشيني و كشاورزي گوناگون از جمله منابع اقتصادي استان است .

موقعيت نسبي

روستاي عنصروديکي از روستاهاي دهستان سهند از توابع بخش مركزي، در شهرستان اسکو مي باشد. فاصله روستا تا شهر اسکو 25 کيلومتر و تا کندوان 5 کيومتر مي باشد. اين روستا از طرف شمال با روستاهاي زينجناب ، از طرف غرب با روستاهاي آمغان واسکندان واسفنجان وفسنديق از طرف جنوب نيز با روستاي کندوان همسايه مي باشد. فاصله روستا از همسايگان به ترتيب 5 کيلومتر، 4 کيلومتر و 12 کيلومتر،16 کيلومتر و 22 کيلومتر مي باشد. طرق ارتباطي روستا با شهرها و روستاهاي ياد شده به صورت آسفالت مي باشد.

موقعيت جغرافيايي

منطفه اي كه روستاي عنصروددر آن قرار گرفته، كوهستاني بوده و در دامنه کوه قار قالان از سلسله جبال سهند بوجود آمده كه رودخانه هاي فصلي و بعضاً دائمي در آنها جريان يافته و آباديهاي چندي در اين دره ها شکل گرفته اند.در شرق روستا رشته كوههايي ملاحظه مي شود كه از شمال به جنوب كشيده اند و شيب عمومي روستا را از جنوب شرقي به شمال غربي را تشكيل مي دهند.

پيشينه تاريخي روستا

با عنايت به نظر مهتران و سپيد مويان، روستا قدمتي در حدود بيش از 3000 سال دارد.

پاورپوینت در مورد ويتامينها پاورپوینت در مورد هوای سالم آب سالم دانلود پاورپوینت سفر شکفتن درس چهارم فارسی پایه هشتم پاورپوینت در مورد نگاره های 7و8و9و10