👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد روشهاي اجراي پروژه تاكيد بر اجراي قراردادهاي EPC

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد روشهاي اجراي پروژه تاكيد بر اجراي قراردادهاي EPC

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 97 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

روشهاي اجراي پروژه

Project Delivery System

تاكيد بر اجراي قراردادهاي EPC

امروزه در دنيا تحولات بزرگي در نحوه انجام پروژه ها و طرح ها در حال وقوع است . به عنوان نمونه طبق آمار موسسه طرح و ساخت آمريكا ) DBIA ) نسبت پروژه هاي طرح و ساخت درسالهاي 1985 تا 2000 از 5 درصد به 35 درصد رسيده است . طبق برآوردهاي انجام شده، با انتخاب روش مناسب براي انجام پروژه، مي توان هزينه هاي پروژه را به طور متوسط 5 درصد و مدت اجراي آن را به ميزان قابل توجه اي ( در بعضي موارد تا حدود 33 درصد ) كاهش داد

انتخاب روش انجام پروژه يكي از تصميم گيريهاي استراتژيك پروژه است كه در پايان مرحله مطالعات توجيهي و هم زمان يا پس از تصميم گيري در مورد روش تامين مالي پروژه صورت مي گيرد.

روش اجراي پروژه

اصطلاحي عمومي است كه فرايندهاي جامع طراحي و ساخت ، شامل تمامي روش ها ، فعاليت ها ، توالي عمليات ، روابط قراردادي تعهدات ، روابط فيمابين و شكل هاي مختلف را تشريح مي نمايد كه همگي آنها در جهت تكميل موفقيت آميز طراحي و ساخت پروژه ها بكار مي روند.

روش اجراي پروژه = نحوه تركيب و سازماندهي خدمات طراحي ، تدارك كالا (مواد و تجهيزات ) و ساخت (ساختمان و نصب تجهيزات ) + بهره برداري و نگهداري تاسيسات (تسهيلات ) پروژه است كه به وسيله كارفرما يا با بكارگيري نهاد ديگر انجام مي شود .

پاورپوینت در مورد شيوه زندگي سالم Healthy Lifestyle پاورپوینت در مورد زندگی اجتماعی حضرت زهرا سلام الله علیها پاورپوینت در مورد روش استقرایی پاورپوینت در مورد درس یک شناخت احکام