👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد CEN

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد CEN

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 21 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

موضوع تحقیق:

CEN

تاریخچه

کمیته اروپایی استاندارد سازی (CEN) به عنوان یک انجمن بین المللی در 30 ام اکتبر سال 1975 بنا شده است.

CEN تسهیل کننده تجاری در اروپا، رفع کننده موانع تجاری برای صنعت و مشتریان اروپایی می باشد.

ماموریت CEN پرورش اقتصاد اروپایی در تجارت جهانی، آسایش شهروندان اروپایی و محیط می باشد. هر چند که خدمات آن ایستگاهی برای پیشرفت استانداردهای اروپا و دیگر ویژگی های فنی می باشد.

CEN یک فراهم کننده اصلی استانداردهای اروپایی و مشخصه های فنی می باشد. تنها سازمان شناخته شده اروپایی بر طبق 9.8/34/EC برای برنامه ریزی و طراحی و اطلاعات دوربرد می باشد.

تنظیمات جدید EU برای استاندارد سازی اروپایی توسط مجلس پارلمان اروپایی و انجمن EU ثبت شده است و از 1 ژانویه سال 2013 اجباری می شود. چهارچوب قانونی را ایجاد می کند که در آن سازمان های استاندارهای اروپایی عمل می کنند. متن تنظیم جدید EU در واحد مجله ی اداری اروپایی منتشر شده است. (مقاله ی 316 L در 14 نوامبر سال 2012 را ببینید.)

 

33 عضو ملی . CEN با یک دیگر برای بهبود استانداردهای اروپایی عمل میکنند .

این استانداردها وضعیت مختصی دارند زیرا استانداردهای ملی در هر 33 کشور عنصر می باشد. با یک استاندارد متداول در تمامی کشورها می باشد، تولیدی که می تواند وسیع تر از بازار با پیشرفت کمتر و تست هزینه ها باشد. EN ها کمک به ساخت بازار داخلی اروپایی برای کالاها و خدمات در اقتصاد جهانی می کنند. بیش از 60000 متخصص فنی مانند اتحادیه های تجاری، مشتریان و دیگر سازمان های اجتماعی در شبکه های CEN درگیر هستند که به بیش از 600 میلیون نفر می رسند.

پاورپوینت در مورد Cardiovascular Physiology دانلود پاورپوینت با بهاری که می رسد از راه درس چهارم فارسی پایه هفتم دوره اول متوسطه پاورپوینت در مورد Case Discussion پاورپوینت در مورد Campaign to Prevent Antimicrobial Resistance