👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد آشنایی با قابلیتها و سرویسهای پایگاه

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد آشنایی با قابلیتها و سرویسهای پایگاه

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 27 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحیم

آشنایی با قابلیتها و سرویسهای پایگاه

Sciencedirect

درباره Sciencedirect

يک منبع اطلاعاتي مهم و ضروري براي ميليونها متخصص در سراسر جهان است. اين منبع بزرگترين مجموعه الکترونيکي جهان از اطلاعات تمام متن و کتابشناختي در زمينه علوم، فناوري و پزشکي را دربردارد. به نظر SD سرمايه گذاري براي خريد اين منبع به معني سرمايه گذاري در يک راه حل تکاملي است و شما آنها را يک شريک قابل اعتماد خواهيد يافت. از زمانيکه SD در 1997 به بازار عرضه شد، از يک پايگاه اطلاعاتي وب از مجلات الکترونيکي الزوير به بزرگترين فراهم کننده جهاني از متون علمي، فني و پزشکي  ( STM Literature ) تکامل يافته است.

مجوز و دسترسي  Licensing & Access

   بيش از 2000 مجله و کتاب از ناشر الزوير شامل عناوين معتبر مانند Lancet ، دستنامه هاي سري اقتصاد و... قابل دسترس در SD است. کاربران مي توانند به بيش از 7 ميليون مقاله تمام متن و بيش از 75 ميليون رکوردهاي چکيده از تمام حوزه هاي علوم  دسترسي يابند. مقالات قبل از آنکه در مجلات چاپي منتشر شوند بصورت پيوسته قابل دسترس هستند و ويژگي چندرسانه اي مجلات پيوسته آنها را از مجلات چاپي متمايز مي کند.

پاورپوینت در مورد آشنايي با خانواده مقام معظم رهبري پاورپوینت در مورد آثار ثبت شده ایران در فهرست آثار ملی پاورپوینت در مورد آبیاری تحت فشار دانلود پاورپوینت خدمات متقابل اسلام و ایران فارسی پایه هفتم دوره اول متوسطه