👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل کرمن

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل کرمن

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 50 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

به نام خدا تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل. کرمن مربوط به درس روان شناسی بالینی کودک

ع. م (پسر 6ساله) - راست برتر - خانواده معمولی

مادر

پدر

خودش

نام و نام خانوادگی: ع. م (پسر 6 ساله) تاریخ اجرا: 90/8/12 ترکیب واقعی خانواده: پدر(36 ساله)،‌ مادر(32 ساله)،‌ خواهر(9 ساله) و خودش این ها کجا هستند؟ در خیابان این ها چکار می کنند؟ می خواهند به بازار بروند و برای خواهرم لباس نو بخرند. این ها چه کسانی هستند؟ (به ترتیب کشیدن) بابا،‌ مامان،‌ خواهرم،‌ خانه این ها نسبت به هم چه احساسی دارند؟ احساس خوب کدام یک از همه مهربان تر است؟ چرا؟ نمی دانم. مامان،‌ بابا. کدام یک از همه کمتر مهربان است؟ چرا؟ نمی دانم.

7- کدام یک از همه خوشبخت تر است؟ چرا؟ نمی دانم. 8- کدام یک از همه کمتر خوشبخت است؟ چرا؟ من. چون از همه کوچکترم. 9- کدام یک از همه بهتر است؟ چرا؟ نمی دانم. مامان یا بابا. 10- این ها می خواهند با ماشین به گردش بروند، اما برای همه در ماشین جا نیست. یک نفر باید در خانه بماند. کدام یک؟ چرا؟ ما همه در ماشین جا می شویم. 11- فرض کن تو جزو این خانواده باشی. کدام یک خواهی بود؟ چرا؟ من به مدرسه رفته ام. 12- یکی از این بچه ها بازیگوشی کرده است. کدام یک؟ چگونه تنبیهش کنند؟ دیروز من چتر خواهرم را برداشتم،‌ با من دعوا کرد. 13- فکر می کنی چه کسانی را نکشیده ای؟ چرا؟ خودم. چون به مدرسه رفته ام. 14- اگر بخواهی دوباره نقاشی کنی آیا همین شکل را می کشی؟ آره.

پاورپوینت در مورد تعیین چربی شیر به روش ژربر پاورپوینت در مورد تعریف زباله پاورپوینت در مورد تعامل روابط عمومی الکترونیک و رسانه ترکیبی تعاملی پاورپوینت در مورد تعاریف برخی از ترم های اپیدمیولوژیک