👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد معرفي ستاد هماهنگي امور ايمني و آتش نشاني كشور

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد معرفي ستاد هماهنگي امور ايمني و آتش نشاني كشور

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 20 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

معرفي ستاد هماهنگي امور ايمني و آتش نشاني كشور

مقدمه

طبق بند 14 ماده 55 قانون شهرداري وظيفه حفظ ايمني شهر و شهروندان در مقابل حريق بر عهده شهرداري هاست. شهرداريها نيز در اين راستا براي انجام اين وظيفه سازمان ها و واحداهاي آتش نشاني را تشكيل داده و به خدمت به شهروندان محترم مي پردازند.از آنجا كه وظيفه هماهنگي، راهنمايي و هدايت شهرداريها بر عهده وزارت كشور است، اين وزارتخانه با توجه به اهميت ايمني شهروندان اقدام به ايجاد ستادي با عنوان ستاد هماهنگي امور ايمني و آتش نشاني كشور با هدف ايجاد هماهنگي، گسترش و پيشرفت امور آتش نشاني و خدمات ايمني در جهت افزايش ضريب ايمني شهرها نموده است. اهميت ايمني و آتش نشاني  به دليل ارتباط مستقيم آن با جان و مال مردم تا بدان حد است كه درقرآن كريم آيه شريفه"هر كسي نفس را حيات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است كه همه مردم را نجات بخشيده (كه يك تن منشأ حيات خلقي تواند شد ) بيان شده است . براي آشنايي بيشتربا ستاد مذكور نوشتار حاضر تقديم مي گردد. ستاد هماهنگي امور ايمني و آتش نشاني كشور از پيشنهادها و راهنماييهاي صاحب نظران استقبال مي كند.

سابقه تشكيل ستاد

طرح تشكيل ستاد هماهنگي و امور ايمني آتش نشاني  كشور در سال 1360 مطرح شد و پس ازبررسي و برگزاري جلسات متعدد، آيين نامه تشكيل آن در سال 1362 به تصويب وزير محترم وقت كشور رسيد. دلايلي مانند جنگ تحميلي سبب شد تا اين ستاد از تحقق هدف اصلي خود باز بماند و تا سال 1371 بيشتر به فعاليت هاي اجرايي مانند خريد و توزيع خودروها و لوازم تجهيزات آتش نشاني بپردازد. اما با وجود مشكلات موجود موفق به برگزاري چند گردهمايي و جلسات متعدد در زمينه موضوعات آتش نشاني شد. از سال 1371 تا اواخر سال 1376 ستاد در راستاي اهداف خود فعاليتهاي مطالعاتي را انجام داد كه از آن جمله مي توان به تر جمه كتاب هاي تخصصي اشاره كرد.

در اواخر سال 1376 با الحاق گروه مطالعات ايمني شهري مركز مطالعات برنامه ريزي شهري كه فعاليتهايي مانند تدوين سالانه اطلاعات آتش نشانيهاي كشور را بر عهده داشت به تشكيلات موجود ستاد، دبير خانه ستاد تشكيل گرديده و مسائل ايمني و آتش نشاني كشور به صورت جدي پيگيري شد.

از سال 1376 تا 1380 ستاد اقدامات متعددي را انجام داد كه برخي از آنها عبارتند از :

- تهيه ، چاپ و انتشار فصلنامه ايمني

- پيشنهاد روز ايمني و آتش نشاني كه تصويب و ابلاغ گرديد

- طرح سرباز آتش نشان مصوب و در كلانشهرهاي كشور اجرايي گرديد

- پيشنهاد نظارت فني در انجام پرو ‍‍ ژه هاي مطالعاتي همانند لايحه قانون ايمني، تهيه نقشه تيپ ايستگاههاي آتش نشاني و ..

- برگزاري المپيادهاي عملياتي – ورزشي در سطح آتش نشانيهاي كشور

پاورپوینت در مورد مسیریابی در شبکه اینترنت پاورپوینت در مورد مشخصات گیاه شناسی ونحوه کاشت پرورش تکثیروشناسایی انواع بیماریها درگل ژربر پاورپوینت در مورد مساحت جانبی و کل فصل 6 پاورپوینت در مورد مدیـریت منابع انسانی پیشرفته مدیریت ارزیابی عملکرد منابع انسانی