👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد هنر رفتار با افراد دشوار

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد هنر رفتار با افراد دشوار

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 27 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

مقدمه

اداره موقعيتهاي دشوار، بخشي از زندگي روزانه ماست . همه ما هر روز با افراد دشوار سر و کار داريم و اين افراد را مي شناسيم . شايد هيچ چيز به اندازه برخورد با اين افراد ، خسته کننده و ملال آور نباشد . اين افراد انرژي ما را تحليل مي برند، احساساتمان را تحريک مي کنند ، حوصله همه را سر مي­برند و ما را در حالتي نامطلوب قرار مي­دهند . اين رفتارها در محل کار براحتي مي­توانند يک محيط شاد را نابود کنند ، کارايي را کاهش دهند و روحيه افراد را پايين آورند.

- زورگو و متخاصم

اين شخصيت عصباني و متخاصم است و عصبانيت خود را با اعمال زور نشان مي دهد . خصومت، کينه توزي ، استفاده از کلمات نيشدار ، امتناع از کارهاي گروهي و خودپسندي و تکبر از جمله ويژگيهاي اين افراد است . آنها دلشان مي خواهد هميشه غالب و مسلط باشند و سعی مي­کنند با توسل به هر شيوه و روشي به خواسته­هاي خود برسند .

راه حل : در مقابل آنها بايستيد ، اما سعي نکنيد با آنها بجنگيد . هرگز رفتار آنها را تحمل نکنيد بلکه در مقابل آنها قاطع ، محکم ، جسور و با اعتماد به نفس باشيد.

- هميشه شاکي

از نظر اين افراد تنها چيزي که زندگي به آنها عطا کرده ، بدشانسي است . آنها به جاي پيدا کردن راه حل براي مسائل و مشکلات، عادت کرده اند که شکايت کنند و بهانه بگيرند . نگرشهاي اين افراد مسموم و متاسفانه بيماري آنها واگير است . اين افراد بندرت سعي مي کنند شرايط ناخواسته را تغيير دهند ، در عوض دائم دقيقا" مثل بچه­اي که به او اجازه کاري داده نمي شود رفتار مي کنند. اجازه ندادن باعث منفي بافي او مي شود . جمله معروف آنها اين است : " هيچ کس مرا دوست ندارد"

راه حل : به اين افراد نشان دهيد که مسائل آنها را مي­بينيد و مي­شنويد ، زيرا آنها به محيط حمايتي و تشويق احتياج دارند . همچنين بايد سطح فشار و استرس را براي اين افراد پايين آورد . علاوه بر اين به آنها اجازه شکايت کردن ندهيد ، مگر زماني که راه حلي براي مشکل پيش آمده داشته باشند.

دانلود پاورپوینت گردش مواد فصل چهاردهم علوم پایه هفتم دوره اول متوسطه پاورپوینت در مورد نگاره های 4و5و6 پاورپوینت در مورد نگاره های 4و5و6جلسه دوم پاورپوینت در مورد نگاهی به معماری و شهرسازی جهان در اسلام