👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

تحقیق درمورد گردشگری

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

تحقیق درمورد گردشگری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 85 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 

0

‏فصل اول :

‏کلیات

0

‏فصل اول :

‏کلیات

1

‏مقدمه

‏سیر و سیاحت یکی از راه های خداشناسی و رسیدن به کمال سیر آفاق و انفس است که از آن به هجرت به درون و بیرون تعبیر می شود. با در نظر گرفتن خلقت هستی و انسانها و بیهوده نیافریده شدن انسان که در قرآن بدان اشاره شده و مسیر زندگی نوع بشر به وسیله انبیاء تعیین و هدایت شده است.

‏جهانگردی در قرون گذشته از امتیازات ویژه عده ای انگشت شمار از مردم بودولی در نیمه دوم قرن نوزدهم و در اثر اختراعات م‏خ‏تلف و بهبود معیشت و وضع اقتصادی افراد و امنیت و اطمینانی که در وضعیت حمل و نقل اهم از زمین، هوایی، دریایی بوجود آمد. جریان مسافرتها سرعت بخشید وبدینسان موجودیت خود را در کشورهای پیشرفته ارائه نمود .

‏جهانگردی، پیشه انسانهایی است که در اندیشه وسعت نگاه خود اقناع حس کنجکاوی، رنج سفر را بر عافیت حضر می خرند و پنجه در پنجه شدائد به کشف ناگفته ها و نادیده ها می پردازند. دیگران از اندوخته های ‏آن‏ان بهره برده و در سکون و آرامش خود به رمز هزاران سؤال نهفته ‏ ‏پی می برند. این نوع جهانگردی که به زمانهای دور مرب‏وط می شود، امروزه چهره متفاوتی پ‏یدا کرده است. در عصر حاضر میلیون ها تن در طول سال به انگیزه مشاهده آثار باستانی و طبیعی، آشنایی با آداب و رسوم سنت های ملی و مذهبی،‏ ‏شرکت در جشنواره ها، بازدید از اماکن مقدسه دینی که غالباً آمیزه ای از عشق، هنر و مهارت است، قدم بر عرصه کش‏و‏رهایی می گذارند که صدها سال قبل محل سکونت و حیات آدمیان بوده است.

تحقیق درمورد معادلات ديفرانسيل تحقیق درمورد ماهنامه اختصاصي رشته علوم تربيتي تحقیق درمورد شبکه آندوپلاسمی، لیزوزوم،واکوئل تحقیق درمورد سياستهاي آموزشي فرانسه