👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

رازهایی که مردان به همسرانشان نمی گویند

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

رازهایی که مردان به همسرانشان نمی گویند

از: هارویل هندریکس

مترجم: علی نقی قاسمیان نژاد

موضوع: کتاب‌های روانشناسی، کتاب‌های خانواده و روابط

زبان: فارسی

در فرهنگ ما، اکثر افراد اعتقاد دارند که مردان کمتر از زنان افکار و احساسات شخصی خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، شاید وقتی از دریچه تجارب شخصی خودمان به این اعتقاد نگاه کنیم، این گفته نامعقول به نظر برسد که مردان راحتتر درباره‌ی مسائل شخصی خویش صحبت می‌کنند و این زنان هستند که تمایل کمتری برای در میان گذاشتن مسائل شخصی خود دارند؛ اما واقعیت این است که هر کسی می‌تواند در هر زمانی در برخی موضوعات رازهایی داشته باشد، همان‌طور که به همان اندازه نیز می‌تواند رازهایی را افشا کند (حتی ممکن است بیش از اندازه نیز رازها را افشا کند!)

دکتر هارویل هندریکس (Harville Hendrix) و همسرش دکتر هلن لاکلی هانت (Helen LaKelly) نویسندگان کتاب رازهایی که مردان به همسرانشان نمی‌گویند (Secrets Men Don’t Tell Their Wives)، به کمک یکدیگر روش درمانی «ایماگوتراپی» یا «رابطه درمانی مبتنی بر ایماگو» را ایجاد کردند و از آن برای گسترش و توسعه‌ی فرهنگ رابطه‌ای حامی برابری و تساوی جهانی استفاده کردند. آن‌ها با کمک یکدیگر، توانسته‌اند مجموعه‌ای از منابع غنی برای کمک به زوجین، خانواده‌ها و مربیان به منظور افزایش دانش و مهارت در زمینه روابط صمیمی فراهم کنند.

در بخشی از کتاب رازهایی که مردان به همسرانشان نمی‌گویند می‌خوانیم:

محققان، با بررسی آداب و رسوم فرهنگی، تبیینی برای اینکه چرا مردان به همسرانشان دروغ می‌گویند، پیشنهاد

داده‌اند. آن‌ها دریافتند که یکی از بزرگترین نگرانی‌های مردان این است که بیان کردن اسرار همیشه همراه با ریسک است؛ زیرا آگاهی یعنی قدرت! پس: «کسی که رازهای شما را می‌داند، نقاط ضعف شما را می‌داند و بر شما تسلط خواهد داشت.»

گزارش پايان عمليات اكتشاف خاكهاي صنعتي ريوش تست رياضي و هندسه تست رياضي2 تحقیق گسل بینالود