👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد پروژه پاورپوینت باغ ارم شیراز

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد پروژه پاورپوینت باغ ارم شیراز

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 21 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی

بخش علوم کتابداری و اطلاع رسانی

درس مواد سمعی و بصری

زیر نظر:

استاد جوکار

تهیه کنند ه:

خانم برزگر

بهار 87

داک کده www.dockade.com

باغ ارم

در شمال غربي شيراز و در انتهاي خيابان ارم و در تقاطع بلوار شرقي - غربي باغ ارم و بلوار شمالي - جنوبي جام جم و آسياب سه تايي، باغ ارم قرار گرفته است. اين باغ به مناسبت عمارت و باغ بزرگي كه در گذشته توسط شدادبن عاد پادشاه عربستان به رقابت با بهشت ساخته شده و ارم ناميده شده بود، به باغ ارم مشهور گرديده است.

داک کده www.dockade.com

تاريخ ساخت اين باغ را به دروه سلجوقيان نسبت داده اند چرا كه در آن زمان، باغ تخت و چند باغ ديگر توسط اتابك قراجه حكمران فارس - كه از سوي سنجر شاه سلجوقي به حكومت فارس منصوب شده بود، احداث شد و احتمال ايجاد اين باغ به درخواست وي و در آن زمان، زياد است. همچنين احتمال مي رود كه اين باغ در زمان كريم خان زند مرمت شده باشد.

داک کده www.dockade.com

در اواخر سلسله زنديه، بيش ا ز75 سال اين باغ در تصاحب سران ايل قشقايي بود، بناي اوليه عمارت باغ ارم توسط جاني خان قشقايي اولين ايلخان قشقايي و پسرش محمدقلي خان و در زمان فتحعليشاه قاجار احداث شده است. معماري بنا نيز توسط شخصي به نام حاج محمد حسن كه از معماران معروف بود، صورت گرفته است.

داک کده www.dockade.com

پاورپوینت در مورد پاورپوینت تجزیه وتحلیل روستای ماسوله پاورپوینت در مورد پاورپوینت رنگ ها در سازه های بتونی پاورپوینت در مورد پاورپوینت بررسی مسجد جامع در فضای شهری پاورپوینت در مورد پاورپوینت تاسیسات فن کویل چیلر بر