👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد مطالعات اولیه طراحی بیمارستان

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد مطالعات اولیه طراحی بیمارستان

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..pptx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 28 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..pptx) : 

مطالعات اولیه طراحی بیمارستان

کاخداری : نظافت عمومی بخش های بیمارستان توسط کارکنان کاخداری انجام می پذیرد. همچنین بررسی عملکرد درست و مناسب فضای فیزیکی تجهیزات و وسایل در بیمارستان بر عهده ی این گروه می باشد که تعامل با واحد نگهداری وتعمیرات موارد بررسی شده تعمیر و یا تعویض شود. در مواردی با توجه به سیاستهای مدیریتی بیمارستان ممکن است نقل و انتقال بیماران بخش های غیر ویژه تجهیزات و وسایل بخش ها نیز از وظایف کارکنان کاخداری باشد.

کاخداری به معنای فراهم کردن محیطی پاکیزه،مناسب، آرام و ایمن برای بیماران و مجموعه پرسنل بیمارستان است. مفهوم کاخداری شاید ساده به نظر برسد اما بایستی توجه داشت که کاخداری بیمارستان به مشابه نگهداری از یک کاخ با چند صد اتاق و محیط عمومی وسیعی است که این وظیفه را بسیار دشوارتر می سازد.

ارتباط مستقیم با استریل مرکزی و رختشوی خانه دارد.

دارای یک قسمت تی شویی می باشد . برای نظافت بیشتر بخش های مختلف.

هدف از کاخداری بخشهای بیمارستان:

- دستیابی به حداکثر کارایی ممکن در مراقبت از بیماران و ایجاد محیطی راحت برای آنها و کمک به تسهیل در انجام رویه های بیمارستانی - ایجاد جوی خوشایند و در نتیجه عملکردی شایسته و مطمئن توسط کارکنان تمامی بخش ها - اطمینان از برخورداری از یک استاندارد بالای پاکیزگی و نگهداری عمومی از تمامی مناطق بیمارستان - آموزش، کنترل و نظارت کارکنان بر کاخداری بخش - برقراری یک رابطه کاری خوب با دیگر بخشها - اطمینان از سلامت و ایمنی دستور العمل های شناخته شده برای کلیه کارکنان بیمارستان

پاورپوینت در مورد فولدینگ پاورپوینت در مورد سقف کاذب پاورپوینت در مورد دیوار بتن مسلح پاورپوینت در مورد حمام