👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد HIV AIDS

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد HIV AIDS

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 98 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحيم

HIV/AIDS

مقدمه:

در حالي كه كشورهاي پيشرفته جهان در طي چند دهه اخير مشكل بيماريهاي واگيردار  را تا حد زيادي حل كرده و تمامي توان و امكانات خود را براي مبارزه با بيماريهاي غير واگير منجمله بيمارهاي قلبي – عروقي و سرطانها متمركز كرده بودند ، ناگهان در سال 1981 ميلادي (1360 شمسي ) نوعي بيماري عفوني در دنيا پيدا شد كه به سرعت درهمه نقاط جهان گسترش پيدا كرد و اميد به ريشه كني بيماريهاي واگيردار را حتي در كشورهاي پيشرفته تبديل به ياس نمود. اين بيماري كه بصورت يك مشكل عمده بهداشتي  خود را نشان داد ايدز نام دارد .

زماني كه ويروس ايدز وارد بدن مي شود ،سلول هاي سيستم ايمني را كه نقش اصلي را در دفاع بدن در مقابل عوامل بيماري زا ايفا مي كنند ، مورد حمله قرار مي دهد و آنها را تخريب مي كند . در نتيجه دفاع بدن در مقابل انواع عوامل بيماري زا ضعيف شده و ميكروب هايي كه در حالت عادي نميتوانند عارضه اي در فرد ايجاد كنند ، به ناگاه باعث بروز بيماري هاي شديد و كشنده مي شوند و در نهايت فرد به علت ابتلا به بيماري هاي عفوني و سرطانها از پاي در مي آيد . ممكن است از زمان ورود ويروس به بدن تا بروز علائم بيماري ماهها و يا سالها طول ب كشد و چه بسيارند افراد به ظاهر سالمي كه در واقع ناقل ويروس ايدز هستند  و مي توانند ديگران را آلوده كنند .

پاورپوینت در مورد FAN فن منبع تغذیه پاورپوینت در مورد EOR گزارش پروژه ي درس ازدياد برداشت نفت پاورپوینت در مورد dystocia زایمان مشکل یا غیر طبیعی پاورپوینت در مورد DVT ترمبوز وریدی