👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد مدیریت اسلامی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد مدیریت اسلامی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 123 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

مدیریت اسلامی

مقدمه

پيامبر اكرم (ص): « لا تحصي عجائبه و لا تبلي غرائبه ». شگفتي‏هاي قرآن هرگز تمام نمي‏شود و نوآوري‏هاي آن به كهنگي نمي‏گرايد.

گلبرگ‌هاي قرآن نه تنها صفحه كتاب، كه صحيفه آفتاب است. هر لحظه‏اي شكوفه نوري در دامنش مي‏شكفد و سينه سياه تاريكي‏ها را مي‏شكافد.

قرآن، جوشش زلال حقيقت است از چشمه‏سار پاك الوهيت. از سبد آن شكوفه‏هاي «حق» فرو مي‏ريزد و با «باطل» مي‏ستيزد.

قرآن، تجلي سخن خوب خداست در قالب تنگ واژه‏ها. بر تارك تاريخ مي‏درخشد و بشريت را انديشه مي‏بخشد.

قرآن ميراث معنوي پيامبر (ص) است براي همه عصرها و نسل‏ها، نه تنها براي اين زمين و زمان است كه براي همه زمان‌ها و زمين‏ها است.

قرآن منشور آزادي انسان است از بندهاي گران و زنجيرهاي پنهان، بانگ بيداري است و آهنگ هشياري.

قرآن، بزرگ معجزه جاودانه است و سترگ رهنماي فرزانه. نه زمانش پير مي‏كند و نه زمينش، زمينگير. ستاره سپهر سيادت است و عصاره اعصار رسالت.

قرآن، كتابي است براي تدّبر و انقلابي است در تفكر ( كتاب انزلناهُ ليدّبروا آياته ).

مقدمه (2)

قرآن، كتاب سعادت بشر است؛ براي همه اعصار و قرون. نه در عالم داراي حريف است و نه كسي را ياراي تحريف.

قرآن آمد تا انسان را معنا بخشد و زندگي او را جهت؛ سوگيري حيات از خاك تا خداست. ما همه از خداييم و به سوي او روانه‏ايم (انّاللّه و انّااليه راجعون) .

خدا، جهان هستي را آفريد و مشيّت لطف‏آميز او مديريت آن را بر عهده گرفت:« انّ ربّكم اللّه الذّي خَلَقَ السّموات و الارض في ستّة ايّام ثُمّ استوي عَلَي العرشِ يُدبّرالامر...» (يونس- 3)

خداوند براي اداره امور جهان، انسان را به عنوان «جانشين» خود آفريد و مديريت زمين را بدو واگذار كرد: « وَ اذ قالَ ربّكَ للملائكةِ انّي جاعلُ في الارض خليفة...» (البقره - 30 ) و شأن و جايگاه او را از همه موجودات برتر نهاد و فرشتگان را فرمان داد تا او را سجده كنند: «و اذ قُلنا للملائكة اسجدوا لآدم...» (البقره -34 ) بنا بر اين انسان از سوي خداوند متعال و آفريدگار هستي بخش رسالت و مأموريت دارد تا بر جهان هستي «مديريت» نمايد.

پاورپوینت در مورد مدیریت اماده سازی وطبخ پاورپوینت در مورد مدیریت استراتژیک صنعتی پاورپوینت در مورد مديريت زمان پاورپوینت در مورد مديريت مدرسه محوري