👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد پنجمین نشست هم اندیشی حق بر شهرحق حرکت پیاده ومسئله پل عابر

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد پنجمین نشست هم اندیشی حق بر شهرحق حرکت پیاده ومسئله پل عابر

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 29 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

پنجمین نشست هم اندیشی حق بر شهر

حق حرکت پیاده و مسئله پل عابر

(شهر مناسب، شهري قابل دسترس براي همه)

از ديدگاه قرآن تمامي افراد جامعه صرفنظر از پايگاه اقتصادي، اجتماعي، ويژگي هاي روحي، جسمي و توانائيهاي فردي خويش در نزد خداوند متعال داراي شأن و منزلت اجتماعي بوده و بايد از ع ز ت و احترام برخوردار گردند.

از ديدگاه حقوق شهروندي حمايت از حقوق انساني وظيفة دولتها در همه جوامع و براي همه شهروندان است. افراد داراي ناتواني و معلوليت بايد حقوق مشابهي براي زندگي همچون ديگر شهروندان داشته باشند و نبايد هيچ استثنائي وجود داشته باشد.

ضرورت و اهميت پرداختن به موضوع مناسب سازي محيط

براي افراد كم توان و معلول

كارشناسان معتقدند از آنجايي كه معلوليت سبب محروميت دسترسي افراد از بسياري از امكانات و حقوق خود و جامعه مي شود، فقر كه يكي از پيامدهاي عمده ناتواني جسمي است را به همراه دارد بطوري كه معلوليت و فقر را دو روي يك سكه مي دانند.

ضرورت و اهميت پرداختن به موضوع

در انديشه توسعه پايدار انسان به عنوان محور در نظر گرفته مي شود. از اينرو مهمترين سرماية كشورها سرمايه هاي انساني آنهاست. بديهي است بالندگي سرمايه هاي عظيم در گرو مشاركت دادن همه آنان در زمينه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و ... است.

ضرورت و اهميت پرداختن به موضوع

پاورپوینت در مورد پراكندگي تالاسمي در جهان پاورپوینت در مورد پاورپوینت درباره خلاصه جنگ ایران و عراق پاورپوینت در مورد وبا پاورپوینت در مورد واژنیت سرویسیت بیماری التهابی لگن