👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد آئین کلاس داری

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد آئین کلاس داری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 62 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

آئین کلاس داری

انسان موجود پیچیده و شگفت انگیزی است. هنگام رویارویی با یک انسان با دنیای عظیمی رو به رو می ‌ شویم که سیر در آن و یافتن پیچ و خم ‌ های آن مهارت و آگاهی زیادی را می ‌ طلبد. داشتن یک ارتباط کمابیش سالم با انسانهای اطرافمان ، مستلزم آشنا شدن با ویژگیهای عمده رفتاری آنان است. این آشنایی و مهارت علی ‌ رغم تصور عمومی ، نه تنها از طریق تحصیل و مطالعه بدست نمی ‌ آید بلکه نحوه سلوک با مردم هنری است.

احتمال دارد یک نانوا بیشتر از یک پزشک در آن ظاهر باشد. داشتن تعامل با اطرافیان ‌ مان در گرو شناختی صحیح و البته نه همه جانبه از افراد است چرا که هیچگاه نمی ‌ توان یک انسان را از تمامی جوانب شناخت. هنگامی که یک شناخت کلی از افراد بدست می ‌ آوریم می ‌ توانیم در جهت سازگار کردن خودمان با او و همچنین او با خودمان گامهای موثری برداریم. آگاهی از فرایندهای شناختی شاگردان در سنین مختلف

از مهم ‌ ترین وظایف مربی است. زیرا فرایند رشد علایق شاگرد ، میزان انگیزش ، بلوغ عاطفی ، سوابق اجتماعی و تجارب گذشته از عواملی هستند که همواره در روش کار مربی در کلاس اثر می ‌ گذارند. فراگیران صفات زیادی مانند راستگویی ، دروغگویی ، شهامت ، ترس و اضطراب ، پرخاشگری ، تلاش و بسیاری از صفات مطلوب و نامطلوب را با خود از خانواده به درون اموزشگاه می ‌ آورند.

اگر مربی تصور کند بدون شناخت فراگیران و بدون آگاهی از فرایند رشد ذهنی عاطفی و اجتماعی آنان و حتی بدون همکاری والدین می ‌ تواند در ادای وظایف آموزشی موفق باشد سخت در اشتباه است. مربی نمی ‌ تواند بدون توجه به ویژگیهای فراگیران آنان را به کار کردن وادارد و به عبارت دیگر کار را بر آنان تحمیل کند زیرا فعالیت ‌ های عقلی ، اخلاقی و اجتماعی شاگرد تابع اراده مربی نیست.

پاورپوینت در مورد soe خلاصه گزارش مدیریتی وضعيت محيط زيست شهر تهران پاورپوینت در مورد CCHF اپیدمیولوژی ومراقبت بیماری پاورپوینت در مورد MPH سیمای اعتیاد و خانواده بهداشت روان واعتیاد پاورپوینت در مورد ( تقسيم بازار و جايگاه يابي