👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد رسانه های اینترنتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد رسانه های اینترنتی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 66 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران

رسانه های اینترنتی

تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان تهران

آذر 97

روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران

رئیس سازمان سمت استان تهران:

باید به نظرات بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌ها توجه می‌کردیم/ پتانسیل صنعت و اشتغال در استان تهران بسیار بالا است

رئیس سازمان صمت استان تهران گفت: هرچند برخی آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها را اصلاح کردیم اما افسوس می‌خوریم که چرا پیش از این نظرات بخش خصوصی را اعمال نکردیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، یدالله صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان با اشاره به بهره‌وری بالا در بخش خصوصی گفت: هرجا که بخش خصوصی وارد شده موفقیت بیشتری نسبت به دولتی‌ها داشته‌اند. باید کارهایی که مربوط به این بخش است را به آنها واگذار کنیم. برگزاری این مراسم نمونه موفقی از همکاری دولت و بخش خصوصی است.

صادقی ادامه داد: سازمان صمت استان تهران نیز در خصوص مشکلات بخش خصوصی با اتاق هم‌نظر است. تعدد و تکثر بخشنامه‌ها بخش خصوصی را آزار می‌دهد و ما این موضوع را از طریق شورای گفت‌وگو و شوراهای مشورتی که داریم به سیاستگذاران و تصمیم‌گیران انتقال دادیم.  هرچند برخی آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها را اصلاح کردیم اما افسوس می‌خوریم که چرا پیش از این نظرات بخش خصوصی را اعمال نکردیم.

وی درخصوص تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی گفت: اگر مواد اولیه نباشد تولیدی صورت نمی‌گیرد و صادرات متوقف می‌شود. ما می‌توانستیم در خصوص تایید ثبت سفارش واحدهای تولیدی با نظر بخش خصوصی عمل کنیم و از تجمع واحدهای تولیدی در وزارت صنعت جلوگیری کنیم. پتانسیل صنعت و اشتغال در استان تهران بسیار بالا است و برآوردها حاکی از سهم 25 درصدی این استان در صادرات غیر نفتی کل کشور است.

روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:

دستگاه هاي دولتي از ديدگاه بخش خصوصي در اقتصاد، استفاده کنند

خبرگزاري آريا- رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران­ گفت: اگرچه تعدد بخشنامه ها و مقررات را شاهديم اما گاهي افسوس مي‌خوريم که چرا تصميمات با نظر دستگاههاي ذيربط و بخش خصوصي اتخاذ نمي‌ شود؟

به گزارش خبرگزاري آريا، يداله صادقي­ در مراسم تجليل از صادرکنندگان نمونه استان تهران افزود: برخي آيين نامه ها و بخشنامه ها را اصلاح کرديم؛ اما اين روند با دريافت نظر­بخش خصوصي بايد ادامه يابد.

وي تامين مواد اوليه واحدهاي توليدي را از جمله مشکلات پيش روي بخش صادرات کشور دانست و گفت: اگر مواد اوليه نداشته باشيم توليدي صورت نمي گيرد و صادرات متوقف مي شود؛ اين در حالي است که مي توانستيم در پروسه تاييد ثبت سفارش واحدهاي توليدي با نظر بخش خصوصي عمل کرده و از تجمع واحدهاي توليدي در وزارت صنعت جلوگيري کنيم.

صادقي با بيان اينکه ده هزار کارگاه صنعتي در استان تهران داريم که اشتغال بالايي داشته و صادرات دارند، ادامه داد: ظرفيت صنعت و اشتغال در استان تهران بسيار بالا است البته آمار دقيقي از صادرات استان تهران نداريم اما براوردها، سهم 25 درصدي استان تهران در صادرات غيرنفتي کل کشور را نشان مي دهد.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بيان اينکه هر جا بخش خصوصي به جد وارد کاري شده موفقيت بيشتري از سوي دولت داشته است، گفت: بايد کاري که مربوط به بخش خصوصي است به خود اين بخش واگذار شود. برگزاري اين مراسم هم نمونه موفق همکاري دولت و بخش خصوصي است.

صادقي­ افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت­استان تهران نيز در حوزه چالش ها و مشکلات بخش خصوصي با اتاق بازرگاني هم نظر است اما تعدد و تکثر بخشنامه ها و آيين نامه ها، بخش خصوصي را آزار مي دهد؛ البته ما از طريق شوراي گفتگوي استان تهران، بازديد از واحدهاي توليدي و شهرک هاي صنعتي و نيز برگزاري شوراهاي مشورتي تلاش داريم مشکلات را به تصميم گيران منتقل کنيم.

روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران

۲۵ درصد صادرات غیرنفتی کشور متعلق به استان تهران است

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: ۱۰ هزار کارگاه صنعتی در استان تهران داریم که اشتغالزایی و صادرات بالا دارند و برآوردها نشان می‌دهد که ۲۵ درصد صادرات غیرنفتی مربوط به استان تهران است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران امروز در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه این استان اظهار کرد: باید اموری که مربوط به بخش خصوصی است به خود آنها واگذار شود که برگزاری همین مراسم نیز توسط بخش خصوصی مصداق همین همکاری دولت و بخش خصوصی است.

وی افزود: سازمان بازرگانی استان تهران نیز در حوزه چالش‌ها و مشکلات فعالین اقتصادی با نظرات اتاق بازرگانی هم‌عقیده است اما تعدد و تکثر بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌هایی که در این مدت صادر شده و فعالین بخش خصوصی را آزار می‌دهد باید برچیده شود که ما نیز از طریق شورای گفت‌وگوی استان تهران موضوع بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی و برگزاری دوره‌های مشورتی موجود تلاش داریم این مسائل را به تصمیم‌گیران انتقال دهیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: البته برخی از این نامه‌ها و بخشنامه‌های موجود اصلاح شده اما گاهی افسوس می‌خورم که چرا تصمیمات با نظر دستگاه‌های ذیربط و بخش خصوصی اتخاذ نمی‌شود که باید دوباره اصلاح شود.

وی گفت: تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی از جمله مشکلات پیش روی بخش صادرات کشور است و اگر مواد اولیه‌ای نداشته باشیم تولید و صادرات نیز وجود ندارد. در حالی که می‌توانستیم در پروسه تایید ثبت‌سفارش واحدهای تولیدی به نظر بخش خصوصی عمل می‌کردیم و از تجمع واحدهای تولیدی در وزارت صنعت جلوگیری می‌کردیم.

وی گفت: 10 هزار کارگاه صنعتی در استان تهران داریم که اشتغالزایی و صادرات بالا دارد اما پتانسیل صنعت و اشتغال در این استان بسیار بالاتر است. آمار دقیقی از صادرات در استان تهران نداریم اما برآوردها نشان می‌دهد که 25 درصد صادرات غیرنفتی مربوط به استان تهران است.

پاورپوینت در مورد حفاظت در برابراشعه های یونساز و غیر یونساز پاورپوینت در مورد داروهای ضد قارچ، ضدانگل و ضد ویروس پاورپوینت در مورد دیابت پاورپوینت در مورد حسابداري مالياتي