👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد روش تدریس نمایش علمی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد روش تدریس نمایش علمی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 18 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

مادسیج، شبکه آموزشی پژوهشی دانشجویان ایران

Madsg.com

مادسیج یعنی دهکده علم و دانش ایران! !

مصطفی جعفری

روش تدریس نمایش علمی

یکی از روش های قابل اجرا در یادگیری مهارتهای عملی ،به ویژه در موقعیت هایی که امکانات وتجهیزات برای آموزش محدود باشد ،روش نمایش علمی است .

برخی اصطلاح روش نمایش علمی را مرکب از توضیح ونمایش یک مهارت تازه به گروه بزرگی از دانش آموزان وسپس انجام تمرینهای منظم از طرف دانش آموزان می دانند.دراین روش معلم طرز کار یک وسیله یاچگونگی ساخت یک شی رااز راه توضیح ونمایش به دانش آموزان می آموزند .درصورت محدودبودن امکانات ،این روش مناسبترین آموزش برای آموختن مهارت است .

مهمترین حسن این روش استفاده از اشیای حقیقی و واقعی در موقعیت های آموزشی است .از این روش بیشتر برای درس های مربوط به حوزه های روانی –حرکتی به کار می رود.

روش نمایش علمی باید براساس دوسوال طراحی واجراشود :

1. چه باید آموخته شود ؟

2.دانش آموزان پس از گوش کردن ومشاهده ،چه رفتاری باید از خودنشان دهند ؟

یکی از وظایف عمده معلم در این روش مطالعه وتمرین عملی قبل از بکارگیری است .هرچه اطلاعات یا مهارتی پیچیده تر باشد ،تمرین آن برای نمایش درکلاس درس مشکل تر خواهد بود .

پاورپوینت در مورد جزوه آموزشی (آشناسازي آزمونگران بازار کاربا روشهای اخذ آزمونهای عملی پاورپوینت در مورد رسانه های اینترنتی پاورپوینت در مورد درس کنترل ديجيتال مهر 1391 پاورپوینت در مورد حفاظت در برابراشعه های یونساز و غیر یونساز