👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد منطقه آزاد تجاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد منطقه آزاد تجاری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 20 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

موضوع : منطقه آزاد تجاری

استاد راهنما: سرکار خانم پناهی

گردآورندگان: زهرا اسکندری

شکیبا فرج الهی

سمیه گنج گلی

شهرستان چابهار

شهرستان چابهار یکی از شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان است. مرکز این شهرستان، شهر چابهار است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۲۱۶٫۶۸۱ نفر بوده است .

تقسیمات کشوری شهرستان چابهار با مساحت ۲۴۷۲۹ کیلومتر مربع، در جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته و فاصله مرکز شهرستان تا مرکز استان ۶۹۱ کیلومتر است. این شهرستان دارای ۳ مرکز شهری و ۵ بخش، ۱۱ دهستان و ۵۹۲ آبادی دارای سکنه است.

عوارض طبیعی

سرچشمه رودخانه های منتهی به شهرستان چابهار تماماً بخشی از حوزه آبریز بزرگ دریای عمان را تشکیل می ‌‌ دهند. آن بخش از این حوزه آبریز که در این شهرستان واقع شده است را حوزه آبریز رودخانه ‌ های سرباز، کاجو، کهیر و راپیچ تشکیل می ‌‌ دهد که از ارتفاعات مکران سرچشمه می گیرند و از شمال به جنوب جریان دارند و در انتها به دریا می ‌‌ ریزند. از نظر هیدروژنولوژیکی محدوده شهرستان چابهار را هفت محدوده مطالعاتی تشکیل می ‌‌ دهد. در این شهرستان، در حال حاضر تقریباً تمام بهره برداری از منابع زیرزمینی صورت می ‌‌ گیرد ولی این منابع شدیداً وابسته به جریان ‌ های سطحی اند و به همین دلیل منابع حساس و آسیب پذیری هستند .

حوزه آبریز و شبکه رودخانه ها - اقلیم

آب این شهرستان ازطریق ۱۰۴۲ حلقه چاه ۱۳ رشته قنات ---رشته چشمه با میزان آبدهی۵/۹۵ میلیون متر مکعب و رودخانه ‌ های سرباز و با میزان آبدهی متوسط سالانه ۵۰۰ هزار میلیون متر مکعب تأمین می ‌‌ شود.

شهرستان چابهار دارای اقلیم بیابانی گرم و خشک می ‌‌ باشد. میانگین بارش سالانه در این شهرستان ۲/۱۱۴میلی متر و متوسط دمای آن در سال ۸۲ از۸/۴۰ + الی ۸/۹+ درجه سانتی گراد در تغییر است .

پاورپوینت در مورد پیشگیری از اعتیاد در مدارس پاورپوینت در مورد مواد توهم زا پاورپوینت در مورد مصاحبه انگیزشی پاورپوینت در مورد مقام رسمی ساختمان