👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت آموزش روخوانی و روانخوانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت آموزش روخوانی و روانخوانی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..pptx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 42 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..pptx) : 

سخنی با دوستان: نبی اکرم (ص): خيركم من تعلّم القرآن و علّمه ، بهترین شما کسی که قرآن بیاموزد و آن را تعلیم دهد. خدا را بسیار شاکریم که به نوعی توفیق خدمت و آموزش قرآن را بر ما عنایت کرد . * برای بسیاری از دانش آموزان، مدرسه تنها مکانی است که در آن قرآن آموزش میبینند. معلمان باید قدر این فرصت را بدانند، و اهتمامی مضاعف بر آموزش دیدن و تعلیم دادن قرآن داشته باشند. سندی که پیش روی شماست حاصل چند جلسه آموزش روخوانی قرآن کریم ، در یکی از مدارس استان قم میباشد که منطبق بر پرتیتراژ ترین کتاب آموزش قرآن تهیه و آموزش داده شده است. بخش های لازم از این کتاب اسکن شده و در این فایل استفاده شده است. توصیه میکنم کتاب فوق را حتما تهیه کنید. نکته ای لازم به ذکر است و آن اینکه ما در کلاس، مثال هایی که برای هر درس آورده شده را خواندیم ، قرآن آموزان تکرار کردند، و این صدا را ضبط کردیم و در این پاورپوینت ضمیمه کردیم. خواهید دید که در بعضی اسلایدهای این فایل، در گوشه سمت چپ، پایین صفحه، آیکون بلندگو قرار دارد که همان صوت ضبط شده است و میتوانید با کلیک بر روی آن صوت را پخش کنید. این فایل انشالله به زودی آپدیت خواهد شد. روخوانی و روانخوانی اولین پله آموزش قرآن است. مراحل بعدی، آموزش تجوید (لهجه عربی، قرآنی) و صوت قرآن است که انشالله اگرخداوند این توفیق را نیز بر بنده عنایت فرماید به مانند همین فایل تهیه و در وبلاگ ( zakery.blog.ir ) در بخش آموزش قرآن بارگزاری خواهد شد. چنانچه سوال و ابهامی در مورد علوم قرآنی یا در رابطه با کلاس و تدریس قرآن داشتید میتوانید از طریق وبلاگ یا شماره زیر مطرح بفرمایید انشالله که بتوانم پاسخگوی شما باشم. 09910517038 ذاکری

معمولا آموزش قرائت قرآن (قرآن خواندن) در سه مرحله ارائه میشود:

آموزش روخوانی و روان خوانی

آموزش تجوید (لهجه عربی، قرآنی)

آموزش صوت و لحن قرآن

که در این فایل انشالله آموزش روخوانی و روانخوانی را خواهید دید.

صوتی که برای آموزش روخوانی توصیه میشود در درجه اول ترتیل آموزشی خلیل الحصری میباشد در قدم بعدی ترتیل استاد منشاوی (اگر کامپیوترتان به اینترنت وصل است ، برای دانلود صوت هر یک ، روی اسمشان کلیک کنید)

برنامه اندرویدی قرآن بیان پیشنهاد ما به قرآن آموزان میباشد که میتوانند از بازار دانلود کنند! ترتیل هایی که نامبرده شد، در برنامه موجود میباشند.

سخنی با مربیان:

در اسلاید های پایانی ، چند صلوات قرآنی مشاهده خواهید کرد که میتوانید آن ها را برای قرآن آموزان پخش کنید یا خودتان برایشان بخوانید و از آنان بخواهید که با شما هم خوانی کنند. این صلوات ها و اذکار بسیار بسیار گوش و دلنواز هستند! سعی کنید در کلاس زیاد از این صلوات ها استفاده کنید بی شک بر توانایی قرآن آموزان در اجرا و تقویت مهارت صوتیشان تاثیر گذار خواهد بود. ضمن اینکه این همخوانی ها بسیار کلاس را طنین انداز میکنند و قرآن آموزان را به کلاس قرآن مشتاق تر میگرداند.

تعدادی از این صلوات ها و اذکار ناب را برایتان جمع آوری کرده ایم که میتوانید با مراجعه به وبلاگ ( zakery.blog.ir ) یا کلیک در اینجا فایل ها را دانلود کنید.

در هر صفحه میتوانید با کلیک بر روی آیکون خانه ، به این صفحه منتقل شوید.

در بخش اول کلمه خوانی و در بخش دوم جمله خوانی را یاد میگیریم.

برای انتقال به صفحه دروس، بعد از اجرای پاور پوینت (کلید f5 ) روی درسهای زیر کلیک کنید:

ملحقات:

هنر بخش خوانی – صلوات های قرآنی ( 1 – 2 – 3 – 4 ) – دعای ختم قرآن

بخش اول:

فتحه - کسره - ضمه - ساکن - الف مدی - یاء مدی - واو مدی - تنوین ها - تشدید

بخش دوم:

حروف ناخوانا ( بخش 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ) - علائم وقف – نحوه وقف

فهرست

پاورپوینت بی مهرگان پاورپوینت بافت شناسی پاورپوینت آموزش #اقتصاد خرد پاورپوینت 1 اقتصاد خرد