👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

درس‌نامه اصول ارتباطات و مخاطب شناسی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

درس‌نامه اصول ارتباطات و مخاطب شناسی

فرمت فایل:ورد{فایل ویرایشی} تعداد صفحات:451صفحه

چکیده ای ازمتن:

مقدمه

مز موفقيت و دست يابي به هر موضوع ارزشمندي، شناخت كافي از آن است. هر قدر موضوع پيچيدگي بيشتري داشته باشد، شناخت از آن، بايد عميق تر، گسترده‌تر و مطمئن‌تر باشد.

انسان به عنوان يكي از موضوع‌هايي كه از دير باز مورد مطالعه دانشمندان و پژوهش‌گران بوده، پيچيده‌ترين موجود بر روي كره خاكي به شمار مي رود. اگر دانشمندي از او با تعبير ناشناخته ياد كرده، به دليل پيچيدگي اوست و شايد بتوان با قاطعيت بيان كرد كه هيچ‌گاه، هيچ كس به رمز و رازهاي دروني انسان پي نبرده و نخواهد برد. واژه انسان، بيشترين بسامد را در موضوع‌هاي محوري جامعه و جامعه‌شناسي به خود اختصاص داده است. از جمله اين موارد، نقش اصلي‌اش در تبليغات مي باشد كه از او به عنوان مخاطب ياد مي‌كنند.

مخاطب به طور ساده، به خوانندگان و بينندگان هر رسانه تبليغي يا محتواي تبليغي اشاره دارد. انسان يا مخاطب كه اصلي ترين جزء محوري در تبليغات است با اركان تبليغ ارتباطي مستقيم و اساسي دارد. به همين جهت قبل از انجام هر نوع تبليغي بايد بتوانيم براي سؤالات زير پاسخي روشن داشته باشيم:

- شيوه صحيح تبليغاتي كدام است؟

- ابزار سالم و مجاز تبليغات كدام است؟

- چه چيزي بايد تبليغ شود؟

- مخاطب كيست و جايگاهش در تبليغات كجاست؟

- ويژگي‌هاي مبلّغ صالح چيست؟

- گستره زماني و مكاني تبليغ تا چه حدّي است؟

دانلود پاورپوینت شکست نور فصل پانزدهم علوم پایه هشتم دانلود پاورپوینت نور و ویژگی های آن فصل چهاردهم علوم پایه هشتم شناخت ساختار و عملکردبدن دانلود پاورپوینت هوازدگی فصل سیزدهم علوم پایه هشتم