👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد زير‌ساختهاي اقتصادي فرهنگي و مديريتي در رقابت آميزي پايدار

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد زير‌ساختهاي اقتصادي فرهنگي و مديريتي در رقابت آميزي پايدار

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 23 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

1

زير‌ساختهاي اقتصادي، فرهنگي و مديريتي در رقابت آميزي پايدار

2

چكيده

در پارادايم كنوني كه به پارادايم نوآوري معروف است، نوآوري در محصولات و خدمات و بازارها سرعتي سرسام‌آور به خود گرفته‌است. رقابت پايدار در اين پارادايم به يك تحول اساسي و جامع در زيرساخت‌هاي فرهنگي، اقتصادي و مديريتي منوط است. كشور‌هاي در حال توسعه با بررسي و تعمق در اين زير‌ساخت‌ها قادر خواهند ‌بود خود را براي پيوستن موفقيت آميز به سازمان تجارت جهاني آماده سازند.

زير‌ساخت مديريتي، اولين زير‌ساختي است كه نقش مهمي در فعال شدن ساير زيرساخت‌ها دارد. در اين زيرساخت، مديريت بايستي رسالت خود را در پارادايم نوآوري بدرستي درك نموده و در يك رويكرد استراتژيك، رويكردهاي مديريت بهره‌وري، مديريت كيفيت، مديريت انعطاف و مديريت نوآوري را در تمام شئون اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و سياسي پياده‌سازي نمايد. تربيت مديران كارآمد و خلاق براي انطباق با پارادايم نوآوري الزامي است و نقش كليدي و حساسي را بازي مي‌كند.

3

چكيده

محور دوم، زيرساخت فرهنگي است كه اين نيز از اهميت خاصي بر‌خوردار است. در اين زير‌ساخت مسايلي مانند فرهنگ بهبود مستمر، فرهنگ بهره‌وري، اولويت بخشي به توليد مولد و فرهنگ نوآوري از محور‌هاي اساسي ساختار فرهنگي يك كشور پيشرو براي پيوستن به بازار تجارت جهاني است.

در محور سوم يعني زيرساخت اقتصادي، لازمست رويكرد ارزشي به كسب و كار داشته باشيم و زنجيره ارزش را در فرايند‌هاي كسب وكار مورد توجه قرار دهيم تا محصولات و خدمات ما در كليه زمينه‌هاي صنعتي و كشاورزي و خدماتي از ارزش افزوده بالايي برخوردار شده و قدرت رقابت لازم را بدست آورند. در اين زير ساخت توسعه صنايع با ارزش افزوده بالا و داراي استاندار‌هاي رقابتي و توسعه خدمات با ارزش افزوده بالا و توسعه صنايع كشاورزي با قدرت صادراتي و رقابتي مي‌تواند نقش مهمي را ايفا نمايد. به عنوان يك زير مجموعه از زير ساخت اقتصادي لازمست كه ارزش مبتني بر منابع (RBV) در صنايع و خدمات مورد توجه خاص قرار گيرد تا بتوانيم قابليت‌هاي رقابتي را در سازمان‌هاي اقتصادي دروني سازيم.

4

مقدمه

ورود به فضاي رقابت تجارت جهاني، نياز به آمادگي‌هاي فكري و عملي دارد و بدون اين دو عامل اساسي نمي‌توان به موفقيت ورود، مطمئن بود. درصد موفقيت به درصد آمادگي‌هاي فكري و عملي است. طبيعي است كه آمادگي فكري و فرهنگي از اولويت خاصي برخوردار است زيرا هر گونه تصميم‌گيري و يا عزم براي ورود، نياز به روشن‌بيني دارد تا نسبت به تدارك استراتژي و تدوين برنامه‌هاي لازم همراه با اقدامات عملياتي، اقدام نمايد. لازمه اين اقدامات آمادگي‌هاي شايستگي و فني است كه به راحتي بدست نمي‌آيد، بلكه نياز به سال‌ها تلاش برنامه‌ريزي شده دارد تا قابليت‌هاي لازم را در حد استانداردهاي تعريف شده افزايش دهد.

آمادگي نيروي انساني يعني شايستگي‌هاي نيروي انساني، شايستگي‌ها و قابليت‌هاي فني و تكنولوژيك و قابليت‌هاي مديريتي بر آمادگي منابعي مانند سرمايه‌اي و اقتصادي اولويت دارند.

پاورپوینت در مورد زرد چوبه پاورپوینت در مورد ریاضی سوم دبستان پاورپوینت در مورد ریاضی پنجم دبستان مبحث عددهای اعشاری پاورپوینت در مورد ریاضی سوم دبستان واحد اندازه گیری سطح