👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد مهارت حل مساله و تصميم گيري

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد مهارت حل مساله و تصميم گيري

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 56 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

مهارت حل مساله و تصميم گيري

ارايه دهنده :

اهداف آموزش

يادگيري مراحل اساسي حل مسئله

بدست آوردن راه حل براي مشكلات سخت و معماهاي زندگي

حل تعارض ها

يادگيري مراحل تصميم گيري

انجام تصميم گيري هاي سخت

تصميم گيري در مورد موضوعات مهم زندگي

شناخت عوامل موثر در تصميم گيري هاي شخصي

همه ما در زندگي فردي و اجتماعي خود مان با مسايل و مشكلات متعددي مواجه مي شويم. در واقع زندگي چيزي جز روند پياپي مواجه شدن با مسايل و مشكلات و تلاش براي حل و فصل آنها نيست. بنابراين وجود مشكل در زندگي طبيعي است و هر كسي در زندگي خود با مشكلاتي روبرو مي شود

وجود مشكلات كوچك و بزرگ در زندگي عادي است و ما خواه نا خواه با مشكلات متعددي در زندگي خود مواجه مي شويم . بنابراين به جاي اينكه منفعلانه عمل كرده و آرزو كنيم كه اي كاش هيچ مشكلي در زندگي ما پيش نيايد بهتر است ياد بگيريم كه چطور مشكلات خود را حل كنيم .

برخورداري از توانايي لازم براي حل موفقيت آميز مسايل موجب مي شود تا اعتماد به نفس ن ان بيشتر شده و احساس ارزشمندي بيشتري پيدا كنيد. ولي اگر فاقد مهارتهاي لازم براي حل مشكل باشيد يا از روش هاي نامناسب و معيوب براي حل مسايل خود استفاده نماييد، در سازگاري با محيط اطرافتان دچار مشكل شده و بهداشت رواني شما تهديد خواهد شد. كسب مهارت حل مساله شما را قادر مي سازد تا به طور سازنده با مشكلات زندگي برخورد كنيد.

حل مساله مهارتي است كه مي توان آن را آموخت و بكار بست . حل مساله مستلزم چند فعاليت است. ابتدا بايد مشكل را به دقت تعريف كنيد ، و سپس راه حل هاي متفاوت حل مشكل را مطرح كرده و مورد بررسي قرار دهيد و در نهايت مناسب ترين و موثرترين راه حل را انتخاب و اجرا كنيد.

پاورپوینت در مورد معمـــاری دورۀ قاجــار پاورپوینت در مورد معرفی و صدور چک پاورپوینت در مورد مدیـریت رفـتارسـازمانی پیشرفته پاورپوینت در مورد مديريت مالي 1رشته هاي حسابداري و مديريت بازرگانی