👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد میوه های مناطق معتدله البالو

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد میوه های مناطق معتدله البالو

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 16 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

به نام خالق زیبایی

عنوان درس : میوه های مناطق معتدله

عنوان تحقیق : آلبالو

درخت آلبالو يا Black cherry

نام علمي Prunus cerasus و از خانواده Rosaceae مي باشد .

آلبالو از نظر گياه شناسي بسيار به گيلاس شبيه است. آلبالو بومي نواحي بين درياي خزر و درياي سياه است كه احتمالاً بذر آن توسط پرندگان به ساير نقاط از جمله اروپا برده شده است. مناطق عمده كشت آلبالو فرانسه، يوگسلاوي و آلمان مي باشد .

گياه شناسي : آلبالو گياهي خزان پذير با برگهاي لوزي بصورت متناوب روي شاخه قرار دارند. رنگ پوست آن قهوه اي روشن تا نقره اي است. آلبالو از نظر حجم در مقايسه با گيلاس جاي كمتري را اشغال مي كند . ارتفاع درختان آلبالو 4-2 متر و ساقه بعضي از ارقام بسيار قابل انعطاف است و براحتي بدون آنكه شكسته شود خم مي شود بهمين دليل در چيدن ميوه بعضي ارقام نيازي به نردبان نمي باشد و ميتوان درخت را خم كرد و ميوه آنرا چيد. گل روي اسپورهاي سـالهاي قبل و همچنين روي شــاخه هاي ســال قبل هم تشكيل مي شود. گلها بصورت 5-3 تايي در يك جوانه ظاهر و گلها داراي 5 گلبرگ، 5 كاسبرگ، پرچم و يك مادگي است. بر عكس گيلاس آلبالو خود بارور است و براي تلقيح نيازي به ارقام گرده افشان ندارد. گرده ‌ آلبالو ميتواند گل گيلاس را تلقيح كند .

پاورپوینت در مورد مهارتهاي سازگاري در درمان اعتياد پاورپوینت در مورد منطق متناسب پاورپوینت در مورد مفهوم سازی باورها پاورپوینت در مورد مهارت حل مساله و تصميم گيري