👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد ابزارهاي مالي در بازار سرمايه

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد ابزارهاي مالي در بازار سرمايه

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 28 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

عنوان ارائه :

ابزارهاي مالي در بازار سرمايه

ابزارهاي مالي در بازار سرمايه

ابزارهاي مالي مشتقه در بازار سرمايه

مقدمه

هدف از اين مقاله بيشتر تشريح ابزار مشتقه و طراحي ابزار نوين براي بازار سرمايه است. شايان ذكر است كه اين ابزارهاي مالي در بسياري از نقاط دنيا سخت مورد توجه افكار عمومي واقع شده و اميد است كه در آينده نزديك بتوان از اين ابزار در بازار سرمايه ايران نيز بهره گرفت.

مشتقه:

گونه اي از ابزار مالي است كه فقط، متخصصان فن، از چندوچون عملكرد آنها آگاهي كامل دارند و معمولاً خبرگان حرفه اي روي آنها سرمايه گذاري مي كنند.به طور خلاصه مي توان گفت كه مشتقه ها ( FINANCIAL DERVATIVES ) ، قراردادي بين دو يا چند طرف است كه پرداختهاي آن، براساس موقعيت سنجي ( BENCHMARK ) تعيين مي شود - درواقع، مشتقه ها، ابزارهايي براي كاهش يا انتقال مخاطره (ريسك) به شمار مي آيند. برخي از مشتقه ها كه توسط شركتهاي بزرگ صادر شده اند، به صورت استاندارد و تضمين شده در بورس، سازمان يافته و معامله مي شوند و برخي در حاشيه بورس و به صورت خارج از بورس، با توافق و مذاكره دو طرف انجام مي گيرد.

پاورپوینت در مورد آشنایی با آهن ربا پاورپوینت در مورد PROJECT MANAGEMENT & CONTROL پاورپوینت در مورد Why assessment پاورپوینت در مورد Business Presentation Template (Dark)